КАТЕГОРИИ

Избрана Производи

за нас

Шенжен Flashine осветлување копродукции, Ltd е основана во 2013 година, ние сме водечки производител на паметни дома и канцеларија осветлување, категорија производ е вклучувајќи: LED Преносни светилки, LED Бебе Ноќ Светлина, LED будење светлина, LED Bedside светилка, LED шминка огледало светилки, LED маса светилка, итн Ние сме ангажирани во иновативни истражувања, интеграција на ресурси и високо ефикасна работа. Нашата мисија е: Производи, како јадро, надминувајќи ги очекувањата на клиентите. Сите производи се добиени патент сертификати од СИПО, EUIPO или USPTO.

Прочитај повеќе

Вести & Настани